neděle 19. ledna 2014

Women friendly hotely

Jaké speciální služby či doplňky takové hotely nabízejí?

Mnohé z nich jsou lokalizované na bezpečné a dobře osvětlené ulici. Není nic horšího než kráčet večer tmavou boční uličkou k hotelu a ještě v neznámém městě. Některé dokonce zaměstnali jako vrátného ženu, která umí poradit i v ženských otázkách či ohledně bezpečnosti okolí.

V případě, že hotel provozuje patro určený pouze něžnému pohlaví, mužský zaměstnanci do něj nemají přístup. Parkování se nachází na soukromém místě, v garáži, případně stylem valet. Pokud žena nevyužije doprovod až k pokoji, z recepce může dostat telefonát zda je vše v pořádku a jestli ještě něco nepotřebuje.

Reklama: Hotel Brno Royal Ricc, luxusní ubytování v centru města Brno

Alokace pokojů se koná přímo při check-inu, kdy si dámy mohou vybrat pokoj ve vyšším patře, pokud to přispěje k jejich pocitu bezpečí. Co se týče vybavení pokojů, nesmí chybět např.. ženské časopisy, bylinkové čaje, odlakovač, pilník, větší zrcadla nebo takové, které se v koupelně nezamlží. Mnohým dámám jistě přijde vhod extra ručník, výkonnější vysoušeč či kulma. Dámy si mohou objednat i speciální spa a jóga pobytové balíčky a užívat si vedle práce i klid a rozmazlování.

Mnohé z těchto služeb nabízejí například hotely Naumi Hotel Singapur, Premier City New York, Luthan Hotel a Spa Rijád az evropských jsou to např..

Egerton House Hotel - Londýn
Dukes Hotel - Londýn
Bella Sky Comwell - Kodaň
Žádné komentáře:

Okomentovat