neděle 2. prosince 2012

Zajímavost o hotelích

Internetový server Independent poukázal na to, že do první elitní desítky nejlepších hotelů na světě se nedostal ani jeden, který je v Americe. Asi proto, že tam mají v hotelích hodně švábu. Za to Evropa má v top 10 šest hotelů, Afrika, Karibik, Jižní Amerika po jednom zástupci. Který hotel je tedy nejlepší? Stejně jako v loni podle serveru TripAdvisor je to hotel U zlaté studně, který se nachází na Malé Straně a to přímo pod hradbami Pražského hradu.

Světoznámý server, kterým určitě TripAdvisor je určitě umí tyto luxusní hotely velmi dobře hodnotit, ale já jsem toho názoru, že nejlepším hotelem, který je v České republice je hotel přímo v centru Brna, který nese název Royal Ricc. Po tom co mnoho mých známých mi tento hotel doporučovalo, rozhodl jsem se ho také navštívit a musím říci, že se mi v něm opravdu líbilo. Není to bůhví jak velký hotel, ale zato je velmi luxusní a sympatický tím jak je romantický. Určitě doporučuji pro romantické chvíle s vaší drahou polovičkou.
Hotel Brno, to je hotel Royal Ricc a rezervaci najde přímo zde. Pokud se budete chystat navštívit Brno, určitě, se běžte do tohoto hotelu podívat, protože na 99% procent nebudete chtít jít do jiného hotelu v Brně. A navíc budete ubytování přímo v centru města a to ve Starobrněnské ulici.

Žádné komentáře:

Okomentovat